Kayseri Koltuk Yıkama – Kayseri Kanepe Yıkama

Kayseri Koltuk Yıkama, Kayseri Kanepe Yıkama

Günün her saatini geçirdiğimiz kanepe ve koltuklarımızın yeterince temiz olması hem kendimiz, hemde çocuklarınızın sağlığı için son derece önemlidir. Temizlik alanında vizyonumuz ve misyonumuzla Kayseri’de fark yaratmayı hedefleyen firmamız Sahra Temizlik sizler için hijyen ve temizliği ön planda tutan kalite anlayışı ile 6 yıldır hizmet vermektedir. 6 yıllık tecrübemizle Kayseri’de temizliğin diğer alanlarında olduğu gibi Koltuk ve Kayseri Kanepe yıkama konusunda da sizler için yorulmadan çalışmaktayız.

Kayseri Kanepe temizliği ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Kanepelerinizin kumaşları mikrop, kir ve bakteri barındırmaya çok elverişlidir. Bu yüzden sıklıkla kullanmış olduğumuz kanepeleri periyodik olarak yıkatmak zorundayız.

Genellikle evlerde kanepe temizliğinde elimize lif veya bez alıp bütün gücümüzle silmek düşüyor. Ancak temizledim sandığınız kanepeler sizlerin yüzeye uyguladığı baskı sonucu lekeleri kanepenin içine hapsetmiş oluyor, bu yüzden Kanepe yıkama işi hassas bir iştir. Kayseri Kanepe Yıkama da kullanılan makine koltuk yıkama için çok önemlidir. Kanepe yıkayan kişi kanepeyi iyi tanıyıp yanlış ürün kullanmaması gerekir. 6 Yıldır Kayseri’de hizmet veren firmamız kanepelerinizi daha güvenli ve daha hijyenik temizliğinin olmasını siz değerli müşterilerimize taahhüt etmektedir.

YERİNDE KOLTUK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

 


Evlerde, işyerlerinde, otellerde veya yurt gibi mekanlarda yerinde koltuk temizliği, kanepe temizliği, sandalye temizliği gibi işlemler yapılmaktadır. Kanepe, koltuk, sandalye gibi taşınamaz veya taşınırken zarar görebilecek eşyalarınız için en uygun temizlik yerinde koltuk, kanepe ve sandalye temizliğidir.İşinde uzman koltuk yıkama ekibimiz gerek kullandığı makinalar gerekse kullandığı bitkisel ilaçlar yardımıyla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yıkama 3 aşamadan geçmektedir.

1. Aşama Koltuklarınıza ilk olarak ilaçlama yapılmaktadır.

2.  Aşama koltuklarınız makinelerimiz vasıtasıyla fırçalama yapılarak yıkanması sağlanır.

3.  Aşama koltuklarınızın ıslak yer kalmayacak şekilde vakumlanması yapılır.

4.  Son olarak koltuklarınızın kontrolü yapılır, leke kaldıysa uygulama yapılır, sizin onayınız dahilinde koltuklarınız sizlere teslim edilir.