Kayseri İnşaat Temizliği

Kayseri Temizlik Şirketleri, Sahra Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Profesyonel Temizlik Kayseri

     Sahra Temizlik Şirketi olarak, birçok kurumsal firmanın inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde tercih edilen firmayız. Tesisleriniz ve binalarınızın İnşaat Sonrası Temizlik aşamasına geldiğinde ince ve detaylı olarak temizliğinin yapılmasını profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

Kayseri İnşaat sonrası temizlikte ekip olarak, rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. İnşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetlerine oranla daha zor ve uğraştırıcıdır. Gerekli  malzemeler ve ekipmanlar olmadan yapılacak temizlik istenen seviyede olmayacaktır. İnşaat sonrası temizlikte olmazsa olmaz temizlik malzemeleri;

Cam ve Yer Kazıma Jileti

Metal Parlatıcı

Mikrofiber Bez ve Cam Bezi

Top tel kazıma işlemleri için

Islak Mop (Zemin için)

Mavi Mop (Duvar ve tavan için)

Yüzey Temizleyici

Lavabo ve Duş Temizleyici

Kova ve vileda

İnşaat kalıntıları için leke çıkarıcı

Profesyonel inşaat temizlik şirketi olarak, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde yukarıda ki malzemeleri kullanmaktayız. Bu malzemeler kullanılmadan yapılacak temizlik hem zemine zarar verir hem de istediğiniz temizlik hizmetini alamamış olursunuz. Bu yüzden, tekrar temizlik yaptırmak ve daha fazla ücret ödemeniz gerekecektir.

İnşaat sonrası temizlik en zor temizlik türlerinden biridir. Doğru kimyasal kullanılmadığı sürece, yapılan temizliği bina geri kusacaktır. Temizlik yapılmamış gibi bir görüntü oluşacaktır. İnşaat sonrası temizlikte özellikle kireç sökücü doğru oranda kullanılırsa istenen temizlik büyük ölçüde gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu sebeple profesyonel temizlik şirketlerinden yardım almakta fayda vardır.

Kayseri İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları 2018-2019

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri için ortalama fiyatlarımızı sizlerin bilgilerine sunmak isteriz. Sizin talebinize göre personel sayısı azaltılabilir. Temizlenecek alanın büyüklüğüne göre personel sayısı artabilir. Bu ücretlere ek olarak herhangi bir ücret anlaşıldıktan sonra istenmemektedir.

Anahtar Kelimeler:
↓- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -↓
→– – – – – Yazar: Sahra Temizlik  – – – –←
↑- – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -↑

-> kayseri temizlik, kayseri fabrika temizliği, kayseri inşaat temizliği, kayseri inşaat sonrası temizlik, ev temizlik, temizlik şirketleri kayseri, kayseri ofis temizlik, kayseri ofis temizliği, kayseri inşaat temizliği , periyodik temizlik hizmetleri, ofis temizliği, yangın sonrası temizlik, bina temizliği, otel temizliği, yurt temizliği, cami temizliği, koltuk yıkama, kanepe yıkama, dış cephe temizliği, fabrika temizliği, inşaat temizliği, su baskını temizlik hizmetleri, zemin cilalama, mermer parlatma, banka temizliği, kayseri temizlik şirketleri, kayseri temizlik firmaları, ofis temizliği, kayseri sahra temizlik, sahra temizlik, kayseri temizlik personeli,